O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kościuk specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców (zarówno osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego).

Kancelaria prawna oferuje usługi prawne z zakresu prawa i postępowania cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa korporacyjnego, prawa i postępowania administracyjnego. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną budowlanych procesów inwestycyjnych.

Radca prawny Agata Kościuk posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, które zdobywała pracując w kancelariach radcowskich, organach administracji publicznej oraz jako prawnik wewnętrzny w przedsiębiorstwach. Radca prawny Agata Kościuk prowadziła kompleksową obsługę prawną wielu zamierzeń budowlanych, w tym z zakresu odnawialnych źródeł energii (przygotowanie oraz realizacja projektów morskich oraz lądowych farm wiatrowych).

Kancelaria prawna współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami świadczącymi usługi na terenie południa Polski. W ten sposób Kancelaria adwokacka jest w stanie zapewnić każdemu Klientowi szeroki zakres usług prawniczych w interesujących go dziedzinach prawa.

Kancelaria adwokacka świadczy usługi prawne w języku polskim oraz angielskim.